Urządzenie do mierzenia ketonów i glukozy

Keto-Mojo to pierwsze urządzenie na rynku, które w połączeniu z testami paskowymi pozwala wykonać dokładny pomiar stężenia ciał ketonowych i glukozy we krwi. Lepiej przyswajalne tłuszcze, które w diecie keto stają się podstawowym paliwem energetycznym, powodują szybki przyrost ciał ketonowych we krwi, co sprzyja lepszej pracy organizmu i wspiera redukcję masy ciała. Aby jednak tłuszcze stały się podstawowym paliwem energetycznym dla organizmu, należy zminimalizować spożycie węglowodanów, które powodują wzrost glukozy we krwi. Innowacyjne urządzenie Keto-Mojo pozwala kontrolować na bieżąco postępy w diecie za sprawą badania poziomu glukozy i ketozy we krwi.
Urządzenie do pomiaru ketozy
Ketosklep.pl - testy paskowe keto
W sklepie internetowym oferującym produkty dostosowane do diety ketogenicznej ketosklep.pl znajdziesz zarówno glukometr Keto-Mojo, jak i dedykowane mu testy paskowe, które są kompatybilne z urządzeniem.
Sprawdź na Ketosklep.pl

Urządzenie do mierzenia ketonów i glukozy jak działa?

Glukometr Keto-Mojo pozwala wykonać dokładny pomiar stężenia ketozy i glukozy we krwi na podstawie badania moczu, do którego wykonania niezbędne są odpowiednie testy paskowe dołączone do zestawu z urządzeniem. Keto-Mojo pozwala na dokładne odczytanie wyników z testu paskowego. Następnie wyniki są poprzez bluetooth automatycznie pobierane przez dedykowaną glukometrowi aplikację dostępną na urządzenia mobilne. Dzięki tak opracowanemu systemowi możesz mieć swoje wyniki zawsze pod ręką - możesz je udostępnić, pokazać dietetykowi czy po prostu dostosować do nich aktualny plan żywieniowy lub treningowy.

Urządzenie do mierzenia ketonów i glukozy - ceny i opinie

Połączeniu systemu glukometru z aplikacją oraz łatwo dostępnymi testami paskowymi pozwala na stały dostęp do najważniejszych składowych diety ketogenicznej, czyli poziomu ciał ketonowych i glukozy we krwi - doceniają to początkujący i bardziej zaawansowani ketogenicy, którzy w swoich licznych pozytywnych opiniach podkreślają, że znacznie ułatwia im to kontrolę nad dietą, a przy okazji motywuje, potwierdzając ich postępy. Dodatkowo urządzenie Keto-Mojo wraz z aplikacją pozwalają także dostosować plan treningowy do aktualnych potrzeb, na co również często wskazują użytkownicy. Cena urządzenia obejmuje kompletny zestaw startowy, który jest odpowiedni do wykonywania pomiarów stężenia glukozy i ketozy zarówno dla osób, które dopiero zaczynają dietę, jak i dla tych, którzy od dłuższego czasu ją kontynuują. Ketogenicy zgodnie twierdzą, że glukometr wpływa korzystnie na osiąganie kolejnych wyników i motywację do dalszej pracy.